Pořiďte si novější, lehčí model Acura XS 826 za cenu klasické Acura 825

Autor: Marketing Uveřejněno: 06.05.2020

Špičkovou mikropipetu s minimalistickými rozměry vyvinuli technici v Socorexu společně s vědci pracujícími ve výzkumných laboratořích.

Špičkovou mikropipetu s minimalistickými rozměry vyvinuli technici v Socorexu společně s vědci pracujícími ve výzkumných laboratořích.

Základem nové řady 826 XS byla již dobře prověřená řada Acura 825. Stávající šedý model zmenšili a nabarvili na tmavě modrou. Modrá přesně padne do ruky, protože mimo jiné zredukovali její váhu. Je také kratší, tím pádem se s ní dá pohodlně manipulovat i v obtížněji přístupných místech a malých prostorech. Vznikl tak dokonale propracovaný nástroj, s nímž jde pipetování snadněji, protože šetří vaše síly.

Při pipetování stovek vzorků zachovává přesnost dávkovaných objemů. Vybírat si můžete z nabídky osmi rozsahů pipetovaných objemů pokrývajících objemy od 0,1 až do 1 000 µl.

Není nad vlastní zkušenost - v případě zájmu vám pipetu řady Acura 826 XS zapůjčíme. Navíc v letní akci od 1. 5. do 31. 7. 2020 nabízíme špičkovou řadu mikropipet Acura 826 XS za cenu původních modelů řady Acura 825.

Oproti manuální modelům pipet řady Acura 825 nabízí mikropipeta Acura 826 XS

  • Skvělý poměr ergonomického tvaru pipety a její velikosti)
  • Měkké ovládání a pevné těsnění umožňuje snadné a přesné dávkování
  • Nízkou hmotnost, při opakovaném pipetování ji oceníte (83–88 g)
  • Snadnou manipulaci díky jejímu úzkému a krátkému tvaru
  • Snazší pipetování v prostorech omezených místech jako jsou glowboxy
  • Kónický tvar vhodný i pro mikrozkumavky

A navíc pro vás máme k nákupu překvapení

 

Pořídíte-li si více než tři mikropipety Acura XS 826 v jedné objednávce, získáte ještě slevu 50 % na  elegantní a praktický stojan na pipety Socorex Twister.

Pokud Vás naše akce zaujala a máte další dotazy, naše kolegyně v oddělení péče o zákazníky je rády zodpoví. Můžete nám je poslat na info@p-lab.cz nebo zavolat na 271 730 800.

Těšíme se.

Váš Tým P-LAB