Fotoreportáž z oslavy našeho 25letého výročí

Uveřejněno: 17.07.2016

 

Ahooooj všichni!
 
To my se o vás staráme a vyřizujeme vaše objednávky. Letos je to 25 let, co existujeme a rozhodli jsme se, že to pořádně oslavíme!
 
Připomeňte si s námi oslavu naší pětadvacítky prostřednictvím krátké fotoreportáže... 
 

 
 
Začali jsme se scházet okolo druhé hodiny v přístavišti Na Františku na Dvořákově nábřeží.   Našemu "uvítacímu výboru" na palubu neproklouza žádná cizí nožka.

     
 Všechny dámy od nás při příchodu dostaly čelenku...    A pánové klobouk.
     
Celá oslava se konala ve stylu 20. let... A naší Janě a Ondrovi to moc slušelo, co myslíte?

  Eva vítá vzácnou návštěvu z Německa - Lothar Haidmann, výkonný ředitel společnosti CARL ROTH, která je již léta našim strategickým partnerem, na oslavě nemohl chybět. 
     
Naše perfektně vystajlované holky si už na palubě užívají svůj welcome drink...  
Zatímco gangster Filip blbne s rekvizitami.
     
Zum Wohl P-LAB! Lothar Haidmann a Wolfgang Treffinger z CARL ROTH přicházejí na palubu v uvolněné a slavnostní náladě.   Ty pánské klobouky byly některým sice trošku menší, ale i přesto si je účastníci oslavy vcelku sportovně osvojili 
 
Holkám to moc slušelo! Naše zákaznice s dcerou.   Nálada byla vskutku veselá a uvolněná a to jsme ještě nevypluli :-).
     
Blíží se třetí hodina odpoledne a Broňa, produkční oslavy z AXAMIT s. r. o., připravuje kapitána na vyplutí.

  Všech 140 hostů je na palubě - zvedáme kotvu a vyplouváme do Modřan k soutoku Vltavy a Berounky. Před námi bylo 5 hodin plavby a tak vás teď možná napadle... To bude asi trošku nuda ne?
     
Tak to ani náhodou. O zábavu bylo skvěle postaráno! Lodní kasino praskalo chvílemi ve švech. Hrála se ruleta...   I Black Jack, při kterém občas hráčům zmrzly úsměvy a zvážněl výraz ve tváři.
 
     
Přijít a hrát mohl kdokoli - hlavně beze zbraní!     Asi hodinu a půl po vyplutí zahájila Eva turnaj v lodním golfu. O co šlo?...   

 
Úkol zněl jasně - odpálit zmrzlý bramborový knedlík do pramice za lodí. 


  Všichni zúčastnění jistě potvrdí, že to nebylo vůbec jednoduché, ale i přesto se to některým hráčkám a hráčům podařilo. Celým turnajem a vůbec celou plavbou nás provázel DJ a moderátor Pepa Libický.
     
A tady už gratulace vítězi. Tomáš Rotrekl z CHEMAGAZÍNU jako jediný odpálil oba dva knedlíky do pramice za lodí.    A ze své výhry - plyšové lišky - byl přímo ohromen :-).

     
O netradiční uvolnění všech smyslů se po celou dobu plavby starali barmani ze SIMPLY BAR.   Vytvářeli netradiční koktejly v laboratorním stylu.

 
   
A přežili to skoro všichni! :-)

  O dětičky bylo také postaráno - hosteska Mariam v klaunském kostýmu s dětmi hrála nejrůznější hry a malovala s nimi na papír i na obličej. 
     
Některé se zabavily i samy, jako třeba Eliška Přikrylová, dcera našeho šéfa.   "Dámy, vážně nešvindluju! Tak pod kterou skořápkou je kulička?" 
     
Nezapomenutelný zážitek z plavby dotvářela po celou dobu báječná kapela APRIL.    A tančilo se...
     
A tančilo.

  Co by to bylo za oslavu bez dárků? Tomáš Přikryl s Beatriz Grasset ze švýcarskéfirmy SOCOREX - náš dodavatel pipet a dávkováčů.

 

A koho už nebavilo tancovat, hrát golf nebo prohrávat falešné peníze v lodním kasinu, mohl odpočívat a rozjímat na přídi lodě, jako pan Hlušička s manželkou.
 
Selfie v každém  věku - no a proč ne? ;-)

 
 
Plavba se pomalu blíží ke konci... „No a cóóó, mě to tady pořád baví a ty mě pořád nefoť“ :-)   Proplouváme pod Karlovým mostem...

     
Nálada je stále báječná a na sluneční palubě se stále tancuje. 

  Osmá odbyla - 5 hodin na lodi je za námi. Věříme, že si to všichni moc užili a a s radostí přijdou na naší další oslavu! Tak brzy na viděnou...

Kdo chtěl, mohl si odnést na památku i stylovou fotku ze speciálního fotokoutku.