LABOREXPO 2017 - letos opět vystavujeme

Uveřejněno: 11.09.2017

 

Přijďte nás po 2 letech opět navštívit do Kongresového centra v Praze na veletrh laboratorní techniky LABOREXPO 2017, který se koná již příští týden ve středu 20. a ve čtvrtek 21. září 2017. Chystáme velké věci - show, zábavu, soutěže o zajímavé ceny, ale hlavně představíme zajímavé produktové novinky, které jinde neuvidíte. S námi se opravdu nudit nebudete. Najdete nás již tradičně v sektoru A, stánek číslo 4 - první stánek vpravo!

A na co všechno se nejen na našem stánku můžete těšit?

Bar a barová školička - připravte si koktejl sami pod vedením zkušených profesionálů

Zastavte se u nás na skleničku vskutku netradičního koktejlu! Přímo na našem stánku budeme mít laboratorní bar a v nabídce hned několik koktejlů v různých variantách provedení a skupenstvích. Jste zvědaví, co že vám to budeme vlastně servírovat? Malá ochutnávka tady >>>.

Mezitím, co se vám bude koktejl připravovat, můžete vyplnit krátký dotazník a jeho vhozením do slosovací kádiny se tak zúčastnit soutěže o profesionální barmanský set v hodnotě 1 290 Kč.

Podmínky soutěže ke stažení >>>

 

Vyberte si svou tašku

Připravili jsme pro vás limitovanou edici plátěných tašek, kterou získáte jedině na našem stánku. A když limitovaná edice, tak omezený počet kusů. Takže s návštěvou moc dlouho neotálejte, ať se na vás také dostane!   

 

Živá laboratoř a soutěž "Laboratorní stopař"

Ve spolupráci s organizátorem veletrhu a dalšími 3 vystavovateli jsme pro vás letos úplně poprvé připravili show v Živé laboratoři. Mezi sektory A+B a C bude na pódiu vystavěna mikrolaboratoř, kde budete moci sledovat krátké, interaktivní a zároveň zábavné prezentace zajímavých přístrojů pro laboratorní praxi. 

A když už tam budete, zúčastněte se soutěže "Laboratorní stopař" a vyhrajte hygienické PC klávesnice, fitness hodinky, brýle pro virtuální realitu a další ceny. Stačí navštívit všechny 4 vystavovatele a získat razítko do hrací karty.

 

LABOREXPO konference

Kromě našeho stánku a stánků více než 80 dalších vystavovatelů můžete po oba dva dny veletrhu navštívit přednášky, které vás seznámí se zajímavými analytickými metodami, moderní přístrojovou technikou a inovativními způsoby jejich využití.

Více informací si můžete přečíst na stránkách organizátora >>>.

 

Volná vstupenka a soutěž o ceny

A nakonec snad to nejdůležitější - stáhněte si volnou vstupenku >>>.

Odevzdáním vyplněné vstupenky organizátorovi veletrhu získáte katalog, voucher na občerstvení a možnost zúčastnit se slosování o zajímavé ceny věnované organizátorem veletrhu a vystavovateli.

Brzy na viděnou!