Máme nového dodavatele laboratorních přístrojů

Uveřejněno: 27.07.2017

 

Připravili jsme pro vás nového dodavatele laboratorních přístrojů, japonskou nadnárodní společnost SMC Corporation. která se pyšní téměř šedesátiletou historií. Firma SMC je s 26% podílem na celosvětovém trhu největším dodavatelem pneumatických a elektronických systémů pro automatizaci. SMC Corporation disponuje mnoha výrobními závody napříč celým světem, včetně jednoho v České republice. Závod ve Vyškově byl otevřen v roce 2011 jako centrální výrobní závod pro evropské požadavky. 

Výrobní portfolio

Společnost SMC Corporation se zpočátku své existence zabývala pouze výrobou filtračních elementů ze slinutých kovů, postupem času se však do výrobního programu firmu začali dostávat i pneumatické prvky jako jsou jednotky pro úpravu vzduchu, pneumatické válce, snímače tlaku a průtoku vzduchu, prvky pro vakuum a v posledních letech se začali s výrobou ionizačních ventilátorů pro odstranění statické elektřiny, které můžete zakoupit v našem e-shopu. Kromě ionizérů jsme do naší nabídky zařadili také stolní vybíjecí komory tzv. duster boxy a thermoelektrické lázně s Peltierovým článkem. 

  

Ionizační ventilátory

   
Špičkové kompaktní ionizéry řady IZF dokážou neutralizovat statický náboj za méně než 0,5 sekundy a díky nastavitelné mřížce můžete naprosto přesně regulovat směr a úhel toku vzduchu, což vám umožňuje rychle odstranit statickou elektřinu na velkém prostoru. 

Do e-shopu>>>

 

Vybíjecí komory

   
Duster boxy řady ZVB vám kromě neutralizace statické elektřiny odstraní z vybíjeného předmětu i prach, který je okamžitě a rychle odsáván ejektorem. Vybíjecí komory dodáváme ve dvou velikostech a jsou vhodné pro neutralizaci statického náboje z předmětů různých velikostí např. z laboratorních předmětů, elektroniky, kontaktních čoček, plastových předmětů apod.

Do e-shopu>>>

   

Thermoelektrické lázně

   
Vodní lázně mají díky přítomnosti Peltierova článků nízkou úroveň vibrací a velmi přesnou teplotní stabilitu až ±0,02 °C. Thermolelektrické lázně dodáváme ve třech velikostech a dvou typech chlazení. Vzduchem a vodou chlazené lázně INR vám umožňují nastavit teplotu v rozsahu 0 až 60 °C, vzduchem chlazená lázeň HEB-W vám umožní nastavení teploty v rozsahu -15 až 60 °C. 

Do e-shopu>>>

   

  

Ionizační ventilátory budeme prezentovat v živé laboratoři na veletrhu LABOREXPO 2017 v Kongresovém centru v Praze 20.-21. září 2017.