Nová voděodolná hygienická klávesnice CLEANKEYS CK4

Uveřejněno: 19.10.2017

 

Pracujete v prostředí, kde jsou zvýšené hygienické požadavky, jako jsou nemocnice, laboratoře, potravinářský průmysl a podobně? Máme pro vás nový model voděodolné hygienické klávesnice CLEANKEYS CK4 od společnosti GETT®.

Klávesnice CLEANKEYS CK4 přitahuje pozornost nejen svým elegantním vzhledem a komfortním ovládáním, ale především svou odolností a snadnou údržbou. Povrch klávesnice je vyroben z velmi odolného skla Gorilla Glass® a tělo klávesnice je vyrobeno z plastu . Kapacitní povrch klávesnice umožňuje jednoduché a pohodlné psaní, a to i v latexových nebo silikonových rukavicích. Díky novému tlačítku keylock můžete při čištění klávesnice vypnout tlačítka, aby nedošlo k nechtěnému zmáčknutí kláves. Klávesy sensitivity a volume umožňují nastavení citlivosti a hlasitosti kláves. Výhodou klávesnice CLEANKEYS CK4 je mimo jiné i integrovaný touchpad.

Hlavní výhoda klávesnice CLEANKEYS CK4

...Je péče o ni! Klávesnici můžete omývat pod tekoucí vodou, ale hlavně jí snadno a rychle vydezinfikujete během 5 sekund. Stačí ji nastříkat dezinfekčním sprejem a otřít hadříkem, anebo můžete povrch klávesnice rovnou setřít dezinfekčním ubrouskem.

Na letošním Laborexpu 2017 jsme v rámci naši show v Živé laboratoři klávesnici prezentovali a vy se právě teď můžete podívat na krátkou videoreportáž. 

Klávesnici si můžete přizpůsobit vašim požadavkům

Klávesnice dodáváme s českým rozložením znaků, ale na vaše přání vám můžeme dodat i zahraniční rozložení znaků nebo vlastního rozložení. Kromě vlastního rozložení znaků si můžete na klávesnici umístit i vlastní logo, určit si délku USB kabelu nebo si navrhnout vlastní grafický design klávesnice. 

 

Klávesnici koupíte v našem e-shopu>>>

O všech klávesnicích už jsme psali v článku Voděodolné hygienické PC klávesnice a myš GETT® do laboratoří, lékáren, ordinací a nemocnic >>>