NOVINKA: Exsikátory na kolečkách

Uveřejněno: 15.03.2018

 

Nedávno jsme naší nabídku skříňových exsikátorů STAR doplnili o modely SUPER STARAUTO STAR  lišícími se několika zajímavými funkcemi - automatickou regenerací silikagelu a přípojkou pro plnění plynem.

O exsikátorech SUPER STARAUTO STAR jsme psali v tomto článku >>>.

Nyní jsme přidali 4 další modely, z toho 3 na kolečkách v různých variantách provedení otevírání dveří, uspořádání komor a polic a 1 model s dvoukřídlým otevíráním dveří.

 

Skříňový exsikátor MAXI 1

Má objem 311 l a uložíte do něj až 17 polic. Díky 4 kolečkům, z nichž 2 mají brzdy, můžete s exsikátorem poměrně snadno manipulovat. Při jeho celkovém zatížení 160 kg, by to bez koleček šlo dost obtížně.

Cena 75 830 Kč

Do e-shopu >>>

 

 

  

 

 

Skříňový exsikátor MAXI 2 se 2 nezávislými komorami

Objem jedné komory je 156 l s kapacitou až 8 poliček. Díky dvěma komorám využijete jeden exsikátor pro sušení látek za dvou různých teplotních podmínek. Exsikátor má 4 kolečka, z nichž 2 mají brzdy.

Cena 91 920 Kč

Do e-shopu >>>

 

   

 

 

Skříňový exsikátor DOLLY 

Do tohoto exsikátoru s jednou komorou o objemu 195 l je možné uložit až 28 polic. Má zesílený hliníkový rám a kolečka. Horní hliníkovou desku lze použít jako manipulační či odkládací prostor. Pro snadnou manipulaci, je exsikátor opatřen rukojetí.

Cena 72 230 Kč

Do e-shopu >>> 

 

Skříňový exsikátor STAR DOUBLE

Objem 106 l - jakoby jste postavili 2 exsikátory STAR vedle sebe. Má zesílený rám a dvoukřídlé dveře, váží 13 kg a jako jedinný z těchto čtyř exsikátorů nemá kolečka.

Cena 40 897 K4

Do e-shopu >>>