NOVINKA: magnetické míchačky s topením VELP

Uveřejněno: 22.03.2018

 

Představujeme vám nové magnetické míchačky s topením od italského výrobce VELP Scientifica. Míchačky ARE-6 Advanced, AREX-6 AdvancedAREX-6 Digital Advanced mají nový moderní design, který myslí i na bezpečnost. Všechny míchačky mají do svého designu zakomponovány odtokové žlábky, díky čemuž jsou chráněny všechny vnitřní části přístroje pro případ nechtěného rozlití či vykypění zahřívané kapaliny. Navíc jsou vyrobeny z odolného materiálu a tak mohou být certifikovány dle normy IP42. 

Všechny míchačky jsou vybaveny výkonným motorem, který dokáže míchat až 20 litrů vody při rychlosti od 30 do 1700 otáček za minutu. Míchačky využívají systém SpeedServoTM, který udržuje otáčky konstantní i při změně viskozity tekutiny. Nový magnet Alnico zaručuje velmi silnou vazbu s magnetickým míchadlem, čímž poskytuje vynikající výkon míchání.

Míchačky ARE-6 a AREX-6

Analogové míchačky ARE-6 a AREX-6 jsou vybaveny otočnými knoflíky, které umožňují přesné a pohodlné nastavení rychlosti a teploty. Dále jsou vybaveny nezávislým bezpečnostním spínačem ohřevu zabraňujícím neúmyslnému zapnutí topného zařízení. Kontrolka horkého povrchu upozorňuje na teplotu ploténky vyšší než 50° C. Rozdíl mezi míchačkou a ARE-6 a AREX-6 je v povrchu ploténky a v možnosti připojení externího teplotního regulátoru VTF a VTF EVO k míchačce AREX-6. Více informací o novém bezdrátovém digitálním teplotním regulátoru VTF EVO najdete v našem článku >>>.

Ploténka míchačky ARE-6 je vyrobena z hliníkové slitiny odolné vůči chemikáliím. Zatímco míchačka AREX-6 je vybavena ploténkou CerAlTopTM vyrobenou z hliníkové slitiny, která zaručuje teplotní homogenitu a nejrychlejší přenos tepla, a z tenké keramické vrstvy, která chrání ploténku před mechanickým poškozením a chemikáliemi.

Míchačka AREX-6 Digital

Digitální míchačka AREX-6 Digital je výjimečná svými bezpečnostními prvky. Kromě odtokových žlábků je míchačka vybavena 2 nezávislými bezpečnostními obvody, které kontrolují možnost přehřátí a případně ohřívání vypne. Dalším bezpečnostním prvkem je alarm, který upozorňuje na špatně ponořenou externí sondu v zahřívané kapalině a preventivně vypíná ohřev, aby nedošlo ke vzplanutí. Při teplotě ploténky vyšší než 50° C vás zpráva na displeji upozorní na horký povrch ploténky. 

Software PID, který míchačka využívá, umožňuje provádět stabilní a rychlou termoregulaci s minimálním překročením teplot. 2 termoregulační módy umožňují buď rychlý ohřev s malým překročením teplot nebo pomalejší ohřev s optimalizovaným překročením teplot. 

Míchačka AREX-6 Digital je vybavena novým snadno čitelným LED displejem, ploténkou CerAlTopTM a novými jedinečnými funkcemi - automatickým obrácením směru míchání a integrovaným časovačem, který je lze nastavit od 1 minuty až na 99 hodin, časovač také nabízí 2 módy odpočítávání:

  • Snap mód: odpočítávání začíná jakmile je zapnutá alespoň 1 funkce (míchání/zahřívání).
  • SetP mód: odpočítávání začíná při dosažení požadované teploty.

Představení míchaček ARE-6, AREX-6, AREX-6 Digital

Prodloužená záruka

Nezapomeňte, že i na tento přístroj se vztahuje 3letá prodloužená záruka. A jak prodlouženo záruku získat? To se dozvíte v zde >>>.