Nový bezdrátový digitální teplotní regulátor VTF EVO

Uveřejněno: 22.03.2018

 

Nabídku našeho e-shopu jsme rozšířili o další inovativní přístroj. Tentokrát se rozrostla naše nabídka digitálních teplotních regulátorů o bezdrátový digitální teplotní regulátor VTF EVO pro magnetické míchačky s topením VELP. Nový digitální teplotní regulátor VTF EVO, který nyní můžete koupit v našem e-shopu, v sobě skrývá mnoho technologií, které vám usnadní a zefektivní práci v laboratoři. 

Bezdrátové propojení s PC a softwarem TEMPSoftTM

Největší výhodou je možnost bezdrátového propojení s počítačem pomocí malé bezdrátové krabičky tzv. Databoxu. Pomocí Databoxu a speciálního softwaru pro správu termoregulace TEMPSoftTM můžete spravovat 1 nebo více regulátorů najednou a tak zrychlit a zefektivnit vaše výzkumy. Software TEMPSoftTM zpracovává protokoly o teplotách a v reálném čase je v grafu zobrazuje na vašem počítači. TEMPSoftTM navíc nabízí i možnost nastavení teplotních ramp, což zabraňuje teplotním šokům a zajišťuje širší rozsah použití, zejména ve výzkumech, kde je potřeba automatizace a řízení teploty. Díky možnosti ukládání sesbíraných dat je teplotní regulátor VTF EVO v souladu s normou GLP (Good Laboratory Practice). 

Fuzzy Logic technologie

Teplotní regulátor VTF EVO využívá Fuzzy Logic technologii a umožňuje tak aplikace, které vyžadují velmi přesnou termoregulaci. Přístroj dokáže regulovat teplotu s přesností až ± 0,5° C a je schopen pracovat ve vysokém teplotním rozsahu od -10 až do +400° C.

Jednoduchý upínací systém

Díky speciálnímu upínacímu systému můžete regulátor jednoduše připevnit k nosné tyči a pomocí horizontální a vertikální svorky nastavit regulátor se sondou tak, aby přesně zapadl do vaší nádoby nebo alubloku.

Digitální časovač

Další výhodou teplotního regulátoru VTF EVO je integrovaný digitální časovač, který můžete nastavit buď v počítači nebo přímo v teplotním regulátoru. Časový spínač můžete nastavit až na 24 hodin a 59 minut. 

Kompatibilita

Bezdrátový digitální teplotní regulátor VTF EVO můžete pomocí propojovacího kabelu spojit s celou řadou magnetických míchaček s topením VELP. Propojit ho můžete s míchačkami AREX, AREX Digital, AREC.X nebo s novými míchačkami AREX-6AREX-6 Digital, o kterých se více dozvíte v našem článku >>>.

Prodloužená záruka

Nezapomeňte, že i na tento přístroj se vztahuje 3letá prodloužená záruka. A jak prodlouženo záruku získat? To se dozvíte v zde >>>.