VIDEO Z VELETRHU LABOREXPO 2019

Uveřejněno: 21.10.2019

 

Pro ty, kdo pracují v chemickém odvětví, je dvoudenní veletrh LaborExpo velkou událostí. Představuje jedinečnou příležitost pro setkání zákazníky i obchodními partnery. Letos se konal tradičně v Kongresovém centru Praha v termínu 25.-26. září.

Nabízíme video, abyste si mohli prohlédnout krátký sestřih z dění. 

Během dvou veletržních dnů se toho dá stihnout překvapivě hodně. Stačí, když je tým dokonale připraven a na místě se chopí nabídnuté příležitosti. A my v P-LABu se otáčet umíme. Díky fialové barvě dominující designu stánku, vstřícnému přístupu celého týmu našich kolegů, jsme z LaborExpo vytěžili maximum. Nikdo nás nemohl minout, byli jsme přímo u vstupu do prostoru první haly. Zázemí našeho stánku pak poskytlo ideální platformu pro celý tým a kolegové se s plnou vervou věnovali návštěvníkům. Obchodníci, produkťáci i kolegyně z týmu péče o zákazníky nepřetržitě vítali návštěvníky veletrhu a zvali je k rozhovorům. A za odměnu si mohli ochutnat z menu molekulární kuchyně.

Prezentovali jsme také v rámci Živé laboratoře. V prvním vstupu si mohli návštěvníci vyzkoušet, jak moc mají znečištěné mobily díky rychlé reakci ATP a luciferázy v luminometrch. Případně jsme ukázali, jak je mohou utřít do čista a situaci tím zachránit. Ve druhém vstupu jsme, s nadsázkou P-LABu vlastní, prezentovali recept na pravou „Chemikovu svačinku“. Podávali jsme přihlížejícím čokoládový fondán upečený ze surovin náhodně nalezených v šuplících laboratorního nábytku přímo před jejich očima.

LaborExpo 2019 je úspěšně za námi. My se těšíme na další.

Nechte se překvapit, co nového pro vás vymyslíme. 

P-LAB tým