Techne®

Přístroje pro Life Science a aplikace vyžadující precizní nastavení teploty: vodní lázně se závěsným termostatem a chladiče, míchačky pro biologii, blokové termostaty, koncentrátory vzorků, hybridizační inkubátory, chlazené lázně na vorky, termocyclery.

Cole-Parmer Ltd je dodavatel laboratorních přístrojů značek Stuart®, Techne®, Jenway® a Electrothermal® z Velké Británie.
 
Stuart®
Komplexní sortiment vědeckých laboratorních přístrojů, u nichž je použita patentovaná technologie BioCote®. Jedná se o unikátní přísadu na bázi stříbra, ze kterých jsou přístroje STUART vyráběny. Tato technologie zajišťuje dlouhodobou a účinnou antimikrobiální ochranu povrchu přístroje. BioCote® chrání přístroj proti usídlení širokého spektra bakterií a plísní jako jsou Aspergillus niger (Black Mould), Steptococcus faecalis, Salmonella enteritidis, Staphylococcus aureus (MRSA), Escherichia coli a Listeria monocytogenes. Chrání jej rovněž proti bakteriím, které jsou odolné vůči antibiotikům. Podstatou technologie BioCote® je znemožnění schopnosti reprodukce bakterií, což vede ke snížení jejich výskytu až o 99 % v průběhu 8 hodin. Na přístrojích, které nejsou chráněny technologií BioCote®, se mohou bakterie množit nepřetržitě, což mnohonásobně zvyšuje riziko křížové kontaminace nebo infekce z přístrojů na vašem pracovním stole.
Blokové lázně, centrifugy, počítadla kolonií, flokulátory, topná hnízda, homogenizátory, míchačky s ohřevem, topné desky a ploténky, inkubátory, bodotávky, hřídelová míchadla, průtokové chladiče, válcové míchačky, rotační odparky, rotační míchačky, míchačky a třepačky, vortexy, vodní lázně, destilační přístroje na vodu.
 
Techne® 
Přístroje pro Life Science a laboratorní přístroje pro aplikace vyžadující precizní nastavení teploty.
Vodní lázně se závěsným termostatem a chladiče, míchačky pro biologii, blokové termostaty, koncentrátory vzorků, hybridizační inkubátory, chlazené lázně na vzorky, termocyclery. 
 
Jenway® 
Stolní a přenosné laboratorní přístroje pro měření fyzikálních veličin. Jedná se především o analytické přístroje pro spektroskopii a elektrochemii.
pH metry, UV/VIS spektrofotometry, konduktometry, kolorimetry, plamenné fotometry, fluorimetry.
 
Electrothermal®
Specialista v oblasti dodávek laboratorních zařízení a přístrojů pro ohřev, chlazení a míchání. Své činnosti se věnuje více než 70 let!  
Kovová a plastová topná hnízda, vícemístná topná hnízda, topná hnízda s mícháním, elektrické kahany, přístroje pro extrakci dle Kjeldahla, topné pásky, regulátory, bodotávky, parafinové lázně, sušičky mikroskopických skel, míchačky, STEM reakční bloky a míchačky, dávkovače tekutin na cesty s ohřevem i chlazením. 
 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše