Hledáme nové hvězdy do našeho týmu

Chtěli byste nakouknout k nám do firmy? ...Podívat se, jak to u nás vypadá a nasát trošku té naší fajn kamarádské a uvolněné atmosféry? Udělejte to teď hned - virtuálně!

Tajemství P-LABu, proč děláme to, co děláme, fotografie a video zpovědi našich zaměstnanců odhalíte tady www.proudly.cz/P-LAB

Do našeho týmu aktuálně hledáme kolegy na pozice:

Specialista podpory prodeje

Obchodník pro region jižní a západní Čechy

Obchodník pro region Morava

Specialista oddělení péče o zákazníky

Více podrobností k jednotlivým pozicím jsme uvedli níže.

Specialista podpory prodeje

Co budete dělat?

U svých zákazníků oblíbený a nejdéle působící distributor laboratorního vybavení na českém trhu, společnost P-LAB a.s., hledá posilu na pozici specialisty podpory prodeje.

Budete především pomáhat obchodním zástupcům se vším, co pro své zákazníky potřebují zařídit. Zjišťovat informace od kolegů ve firmě i od dodavatelů a hledat řešení požadavků zákazníků, připravovat cenové nabídky a také koordinovat komunikaci v rámci týmu.

Součástí vaší práce bude i spolupráce s týmem péče o zákazníky a produktovými specialisty při tvorbě cenových nabídek a řešení nestandardních požadavků zákazníků.

Všechno to budeš dělat proto, aby na konci byl vždy spokojený zákazník. Základem úspěchu je iniciativa a pozitivní přístup.

Co byste měli umět a znát?

  • znalost laboratorních postupů a vybavení – podmínkou je odborné vzdělání nebo praxe v oboru
  • zkušenost s prací v laboratoři je velkou výhodou
  • skvělé komunikační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost a důslednost
  • alespoň základní schopnost samostatně komunikovat a rozumět textu v angličtině nebo v němčině

Co u nás získáte?

  • samostatnost a flexibilitu (mikromanagement se v P-LABu nenosí)
  • staneš se součástí něčeho, co má opravdu smysl
  • pohodové kolegy, kteří spolu chodí rádi na pivo a víno i po práci
  • baby-friendly office
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 4 týdny dovolené, 5 dní sickdays, flexibilita v organizaci pracovní doby

Pokud vás pracovní nabídka zaujala, tak neváhejte a pošlete nám CV na kariera@p-lab.cz. Těšíme se na setkání s vámi.

Obchodník - jižní a západní Čechy

Obchodník - Morava

Obchodníci v P-LABu fungují po samostatné linii. Jen na nich je, jak si rozvrhnou své pracovní povinnosti. A jejich posláním je pečovat o partnerské vztahy se stávajícími zákazníky a aktivně vyhledávat nové obchodní partnery a přinášet informace z dění na trhu.

Nečekejte od nás náročné pracovní podmínky, či nesmyslné požadavky na počty nově oslovených zákazníků. Cílem naší spolupráce je oboustranná spokojenost nezbytná pro dosažení nejlepších výsledků. Navíc ve chvíli, kdy se náš obchodní tým teprve formuje, existuje prostor ke změnám.

Hledáme do týmu sympatické a energické kolegy se smyslem pro fair play, kteří budou v laboratořích v ČR i na Moravě svým šarmem, úsměvem, vstřícností a nevtíravostí budovat dobré jméno společnosti a přinášet obchody.

Co byte měli umět a znát?

  • skvělé komunikativní a prezentační dovednosti
  • zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce
  • otevřené oči a citlivý nos na obchodní příležitost
  • samostatnost a pečlivost
  • aktivní dotahování věcí do konce
  • min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • základní dovednosti s PC a MS Excel
  • komunikativní angličtina (min. B2)
  • aktivní řidič

  • velký potenciál rozvoje obchodu
  • možnost budovat fajn značku na trhu
  • vzdělávání a osobní rozvoj
  • osobní automobil, služební mobil, notebook
  • 100% finanční podpora v prvních dvou měsících, poté motivační provizní platové ohodnocení dle dohody
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 4 týdny dovolené, 5 dní sickdays

Pokud vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám CV na kariera@p-lab.cz.

Specialista péče o zákazníky

Co budeš dělat?

Budeš hlavně komunikovat se zákazníky. O jejich potřebách, dotazech, poptávkách a objednávkách, případně reklamacích. Budeš také nabízet zákazníkům vhodná řešení v případě komplikací ještě před tím, než stihnou sami zjistit, že je nějaký problém (typicky se jedná například o neočekávanou nedostupnost objednaného zboží).

Součástí tvé práce bude i podpora pro obchodní tým tak, aby i oni mohli poskytnout zákazníkům skvělou péči. To zahrnuje například přípravu cenových nabídek nebo získávání a ověřování informací u našich dodavatelů.

Co bys měl/a umět a mít?

Co u nás získáš?

Pokud vás pracovní nabídka zaujala, tak neváhejte a pošlete nám vaše CV na kariera@p-lab.cz.

Těšíme se na setkání s vámi.