Kariéra

V našem týmu máme právě teď volná místa pro další kolegy

Hledáme nové hvězdné kolegy na pozice:
Obchodník na full remote pro regiony:
- západní a jižní Čechy
- střední Čechy

Do našeho týmu hledáme sympatické a energické kolegy se smyslem pro fair play, kteří budou v laboratořích u našich zákazníků svým šarmem, vstřícností a nevtíravostí s úsměvem šířit dobré jméno společnosti.

Co u nás mají obchodní zástupci na starosti?

Hlavním úkolem obchodníků je aktivně přinášet obchody a budovat dlouhodobé obchodní partnerské vztahy.

Obchodníci v P-LABu fungují čistě po samostatné linii. Jen na nich je, jak si rozvrhnou své pracovní povinnosti.

V prvních dvou měsících nabízíme 100% finanční podporu, poté přejdeme na individuální nastavení motivačního provizního platového ohodnocení.

Co všechno potřebuje umět nebo znát:
  • mít skvělé komunikativní a prezentační dovednosti
  • nešetřit zápalem pro věc, drivem, nadšením a chutí do práce
  • otevřené oči a citlivý nos na obchodní příležitost
  • samostatnost a pečlivost je také potřeba
  • aktivní dotahování věcí do konce
  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • základní dovednosti s PC a MS Excel
  • komunikativní angličtina (min. B2)
  • aktivně řídit auto

Brigáda ve skladu

Nabízíme brigádu v novém čistém skladu pro všechny, kdo upřednostňují práci mimo kancelář a s dostatkem pohybu.
Mohou se nám přidat studenti, aktivní senioři nebo i maminky na mateřské dovolené.

S čím potřebujeme pomoci?
  • s balením zboží do krabic
  • podle předem připraveného seznamu
  • představíme vám přesný postup, aby se k zákazníkovi dostalo neporušené
  • v období od září do konce roku 2020

Co vás čeká?
  • spolupráce s týmem milých kolegů
  • fyzicky nenáročná práce
  • vyděláte si 100 Kč za hodinu
  • pracovní dobu si budete moci přizpůsobit
Kde budete pracovat?

U Pekáren 1645/1, Praha 10-Hostivař

Zajímají vás další podrobnosti?
Kontaktujte nás: miroslav.kural@p-lab.cz
IT Specialista
- na částečný či plný pracovní úvazek

Právě teď také hledáme kolegu či kolegyni buď na částečný nebo plný úvazek. Těšíme se na platného
člena týmu, který umí čarovat s IT technologiemi. Nabízíme práci ve skvělém týmu lidí, kde je podpora
osobního růstu a názoru považována za samozřejmost. Nemusíte být neustále v kanceláři, ale alespoň
2x do týdne bychom vás tu moc rádi viděli.

U nás získáte detailní znalosti o fungování špičkového ERP systému. Zkušenosti z re-engineeringem firemních procesů nemusí být taky k zahození. Neváhejte a podívejte se dál na detaily naší nabídky.

Co u nás vlastně budete mít na práci?
  • uživatelsky přizpůsobit a konfigurace firemního ERP systému (správa tiskových sestav a exportů, konfigurace uživatelsky přizpůsobitelných dialogů apod.)
  • vytvořit/nakonfigurovat manažerské reporty ve webové Business Intelligence aplikaci
  • koordinovat IT projekty s externími dodavateli a uživatelské testování dodávaných řešení
  • spravovat intranet (Microsoft 365 / Sharepoint)
  • v případě zájmu tu máme i trochu programování (drobné webové aplikace, automatizační skripty v ERP systému)
Co musíte umět, splňovat nebo znát:
  • mít už zkušenost s tvorbou SQL dotazů
  • myslet analyticky
  • umět a pochopit vztahy a závislosti jednotlivých objektů v komplexním datovém modelu
  • pokud máte zkušenost s programováním, jenom dobře :)

Do firmy P-LAB můžete nahlédnout také na našem profilu na Welcome to the Jungle

Naše nabídky Vás zaujaly? Napište nám na adresu kariera@p-lab.cz. Rádi Vám povíme další podrobnosti nebo si rovnou domluvíme setkání.

Tak se nám přihlaste, těšíme se!

Tým P-LAB