Jak zpracováváme osobní údaje registrovaných uživatelů

Podrobné informace o zpracování osobních údajů registrovaných uživatelů eshopu p-lab.cz

K jakým účelům jsou zpracovávány údaje v uživatelských účtech

Registrace uživatelského účtu je zcela dobrovolná a osobní údaje jsou zpracovávány na základě vašeho souhlasu. Informace v uživatelském účtu jsou zpracovávány za účelem poskytnutí přehledu o vašich objednávkách a usnadnění nákupního procesu. Pokud jste přihlášeni a děláte objednávku, vaše údaje se automaticky vyplní a vy je jen zkontrolujete.

Abychom vám mohli tuto službu poskytnout, zpracováváme osobní údaje i z důvodu oprávněného zájmu za následujícími účely:

  • Bezpečnost komunikace a IT infrastruktury
  • Vytváření statistik, které používáme pro reporting a stanovování obchodní strategie
Jaké údaje zpracováváme

Zpracováváme zejména vaše kontaktní údaje, záznamy o objednávkách, nákupní seznamy, informace o vašich zájmech. Zpracováváme i technické informace, jako jsou logy.

Zasílání komunikace související s registrací uživatele

Příležitostně vás můžeme kontaktovat s informacemi souvisejícími s vaší registrací a funkcionalitou uživatelského profilu a našeho e-shopu.

Komu osobní údaje předáváme

K osobním údajům budou mít přístup naši zaměstnanci v nezbytné míře. Osobní údaje také můžeme sdílet se spolehlivými zpracovateli.

Kde osobní údaje uchováváme

Ke zpracování osobních údajů můžeme použít i zpracovatele, kteří sídlí mimo EU. Vždy dbáme na to, abychom s nimi měli uzavřené smluvní doložky schválené Evropskou komisí. Zpracovatelé z USA jsou navíc certifikováni v EU-U.S. Privacy Shield Frameworks.

Jak dlouho moje osobní údaje uchováváte?

Svůj účet můžete kdykoliv zrušit. Zrušení účtu budeme považovat za odvolání souhlasu se zpracováním vašich údajů. V případě neaktivity po dobu delší než 12 měsíců můžeme uživatelský účet zrušit. Zrušení účtu nemá vliv na zpracování osobních pro účely splnění smluv, které jsme spolu uzavřeli.

Účinnost dokumentu

Tento dokument je účinný od 25. 5. 2018

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše