Jak zpracováváme osobní údaje v souvislosti se zasíláním newsletteru

Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů v souvislosti se zasíláním newsletteru

Jak budete mé osobní údaje zpracovávat?

Na základě vašeho souhlasu vám několikrát měsíčně budeme zasílat email s informacemi o našich produktech a akcích. Pokud zadáte jméno instituce, pro kterou pracujete, můžeme vám zasílat i písemné marketingové podklady.

Všechny informace, které nám o sobě řeknete, použijeme k tomu, aby pro vás byl obsah námi zasílané marketingové komunikace relevantní.

Do vašeho profilu si můžeme doplnit i dodatečné informace získané z veřejných zdrojů nebo z historie nákupů a související vzájemné komunikace (například obor činnosti).

Proč vaše osobní údaje zpracováváme

Osobní údaje budeme zpracovávat pro účely marketingu. Newsletter vám budeme zasílat pouze na základě vašeho písemného souhlasu. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat jednoduše kliknutím na odkaz zobrazený v každém emailu. Jiné formy komunikace budeme využívat pouze na základě oprávněného zájmu.

Z důvodu oprávněného zájmu můžeme zpracovávat některé technické informace, jako například logy.

S kým mé osobní údaje sdílíte?

K rozesílání newsletterů používáme službu Mailchimp, která osobní údaje dále zpracovává podle svých obchodních podmínek, které naleznete zde. Součástí souhlasu je i to, že souhlasíte s použitím osobních údajů službou Mailchimp.

Zpracování osobních údajů můžeme svěřit dalším důvěryhodným zpracovatelům, kteří se mohou nacházet i mimo EU. Pokud zpracovatelé sídlí mimo EU, vždy dbáme na to, abychom s nimi měli uzavřené smluvní doložky schválené Evropskou komisí. Zpracovatelé z USA jsou navíc certifikováni v EU-U.S. Privacy Shield Frameworks.

Účinnost dokumentu

Tento dokument je účinný od 25. 5. 2018.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše