ADAM EQUIPMENT

Analytické, přesné a přenosné laboratorní váhy, analyzátory vlhkosti a sušící váhy, školní váhy, mechanické váhy, stolní a podlahové váhy, omyvatelné váhy pro potravinářský průmysl, závěsné, počítací a průmyslové váhy a další.

Adam Equipment Co Ltd vyrábí kompletní sortiment vah již od roku 1972. Váhy tohoto britského výrobce jsou určeny pro veškeré aplikace a potřeby vědeckých a výzkumných laboratoří, průmyslových a školních laboratoří; uplatnění naleznou v lékařství, farmacii, maloobchodu a mnoha dalších oborech.
 
Analytické, přesné a přenosné laboratorní váhy; analyzátory vlhkosti a sušící váhy; školní váhy; mechanické váhy; stolní a podlahové váhy; omyvatelné váhy pro potravinářský průmysl; závěsné váhy; počítací váhy pro maloobchod; průmyslové váhy atd.
 

Produkty ADAM EQUIPMENT

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše