BEL-ART

Laboratorní plastik, sklo a porcelán, potřeby a pomůcky pro pipetování, dávkování a filtraci, laboratorní přístroje, pomůcky pro ochranu a bezpečnost, pomůcky pro Life Science, digestoře a pracovní (glove) boxy.

BEL-ART Products je komplexní dodavatel vybavení pro laboratoře a průmysl. Zakladatel společnosti, Kurt Landsberger, svého času využil vynikajících chemických vlastností plastů pro laboratorní použití. BEL-ART se tak stal průkopníkem ve snaze dodávat plastikové nádobí a potřeby do laboratoří a zdravotnických zařízení. 
Portfolio tohoto amerického výrobce a distributora nabízí komplexní vybavení pro laboratoře a průmysl: laboratorní plastik, sklo a porcelán; potřeby a pomůcky pro pipetování, dávkování a filtraci; laboratorní přístroje pro přípravu vzorků a měření fyzikálních veličin; pomůcky pro ochranu a bezpečnost; pomůcky pro Life Science; digestoře a pracovní (glove) boxy.
 

Produkty BEL-ART

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše