BOHLENDER

Exsikátory, sušárny a pracovní (glove) boxy značky SICCO, laboratorní plastik z PTFE, FEP a PFA: míchadla pro míchačky, magnetická míchadla, PTFE hadičky a hadice, šroubové adaptéry, teplotní čidla, kohouty značky BOLA.

Bohlender GmbH je německá rodinná společnost, která dodává na trh laboratorní potřeby značek BOLA a SICCO. BOLA reprezentuje laboratorní plastik, a to zejména z teflonových materiálů, SICCO  je značka pro pracovní (glove) boxy, exsikátory z akrylového skla pro sušení a skladování citlivých látek.


BOLA
Laboratorní plastik z PTFE, FEP a PFA: míchadla pro míchačky, magnetická míchadla, PTFE hadičky a hadice, šroubové adaptéry odolné tlaku až do 5 barů a s GL závitem, teplotní čidla, adaptéry a ostatní komponenty se zábrusem, kohouty a další, možná je také výroba na zakázku.


SICCO
Exsikátory, sušárny, pracovní (glove) boxy a příslušenství.
 

Produkty BOHLENDER

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše