EDMUND BÜHLER

Laboratorní třepačky, inkubátory, homogenizátory, mlýny pro přípravu buněčného materiálu, vyhřívací desky a topné ploténky, infračervené kahany a další specifické přístroje pro analýzu materiálů.

Edmund Bühler GmbH se od svého založení v roce 1880 soustřeďuje na výrobu kvalitních laboratorních přístrojů. Kromě běžných laboratorních přístrojů dodává také vybavení pro výzkumné laboratoře, a to zejména se zaměřením na oblast materiálového inženýrství.  
Laboratorní třepačky, inkubátory, homogenizátory, mlýny pro přípravu buněčného materiálu, vyhřívací desky a topné ploténky, infračervené kahany a další specifické přístroje pro analýzu a úpravu průmyslových materiálů.
 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše