FALC

Míchačky, autoklávy, vodní, olejové, ponorné a chladící termostatické lázně, ultrazvukové lázně, analytické, průmyslové a přenosné váhy, destilační přístroje, inkubátory, sušárny, homogenizátory.

Falc Instruments s.r.l. se zabývá výrobou a distribucí potřeb pro chemické a farmaceutické laboratoře. Dodává laboratorní přístroje pro přípravu a uchovávání vzorků, laboratorní pomůcky a spotřební materiál.
Míchačky; autoklávy; vodní, olejové, ponorné a chladící termostatické lázně; ultrazvukové lázně; analytické, průmyslové a přenosné váhy; destilační přístroje; inkubátory; sušárny; homogenizátory; bodotávky; topné desky; termobloky; thermocyclery; regulátory teploty a tepelné svářečky.
 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše