HEATHROW SCIENTIFIC

Spotřební materiál a malé laboratorní přístoje, potřeby pro mikrobiologii, skladování a odběr vzorků.

Heathrow Scientific, LLC. je americký výrobce základních laboratorních potřeb, bez kterých se neobejde žádná laboratoř, a laboratorních potřeb pro výzkum, klinické aplikace a průmyslové laboratoře. Při navrhování a výrobě nových produktů klade Heathrow Scientific velkou důležitost na funkčnost, praktičnost a spolehlivost, stejně jako na osobitý a moderní vzled.
 
Do naší nabídky jsme zařadili krabičky do mrazících boxů True North®, stojánky na zkumavky, multifunkční a chytré stojánky na zkumavky, MAXI stojánky na zkumavky, chladící stojánky pro zkumavky a mikrozkumavky, krabičky a stojánky na mikrozkumavky, magnetický systém MagLabTM - stojánky a přihrádky s magnetickým uchycením, kazety na mikroskopická skla, tác na barvení preparátů, nádoby na led True North®, přenosný box na vzorky DURAporter, digitální třepačku Sea Star®, vortex s mulitfunkčním nástavcem.
   
 

Produkty HEATHROW SCIENTIFIC

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše