INTERSCIENCE

Stolní přístroje a potřeby pro mikrobiologii: homogenizátory a sáčky, peristaltické pumpy pro přípravu kultivačních médií, počítadla kolonií, desinfekční prostředky či vůně do autoklávů.

Interscience je francouzský výrobce malých stolních přístrojů pro mikrobiologii, resp. analýzy v potravinářském, zemědělském a farmaceutickém průmyslu. Přístroje jsou vhodné do veterinárních a lékařských provozů a pro potřeby chemických analýz a analýz životního prostředí.  Výroba se orientuje na přístroje a potřeby pro přípravu, počítání a testování převážně pevných látek a vzorků, jako jsou homogenizátory a sáčky, peristaltické pumpy pro přípravu kultivačních médií, počítadla kolonií, ovšem dodávají také desinfekční prostředky či vůně do autoklávu.
 
 
 

Produkty INTERSCIENCE

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše