72. Sjezd chemiků

Autor: Lucie Kuchtová Uveřejněno: 17.09.2020

Za P-LAB se u našeho prezentačního stolku vystřídali kolegové z produktového, obchodního i marketingového týmu.

Letošní 72. Sjezd chemiků se i přes neustále se měnící situaci uskutečnil v plánovaném termínu od 6. – 9. 9. 2020 na Novotného Lávce v Praze. Pořadatelé stáli před rozhodnutím, zda se spokojí s méně osobní on-line variantou, nebo si vyberou složitější, zato tradiční cestu osobního setkání. Vyhrála varianta druhá a my jsme za to rádi. Pravidelně pořádaný sjezd, na jehož hostování se střídají Čechy, Morava a Slovensko, měl bohatý program a o nedostatku zájmu ze strany účastníků nemohla být řeč.

Rozhodli jsme se tento odvážný čin podpořit naší účastí a využít této ojedinělé možnosti k zajímavým setkáním, a to i přes striktní hygienická pravidla, která jsme všichni museli důsledně dodržovat. Od nošení roušek, po požadovaný odstup aj. Za těchto podmínek jsme se ale mohli potkat s některými našimi zákazníky zase tváří v tvář, a to je pro nás důležité!

Prezentovali jsme zde zejména ochranné rukavice a podrobně vysvětlovali, co je potřeba vědět pro správné rozhodnutí při jejich volbě do laboratoře. Zaznamenali jsme velký zájem a těšíme se na další setkání!