Nejčtenější aktuality

Nejnovější aktuality

Nový P-LAB web a e-shop 2020

Uveřejněno: 14.07.2020
ZAJÍMAVOSTI Co se děje v P-LABu Programátoři právě dopsali poslední kód, my jsme doladili poslední obrázky a nastal ten správný čas představit naše nové webové stránky a P-LAB e-shop.

Soutěž Hledáme Mladého chemika má své vítěze

Uveřejněno: 12.05.2020
ZAJÍMAVOSTI Co se děje v P-LABu Chemie je fascinující obor, kde se snoubí pravidla matematiky a fyziky spolu s chemickou výbušnosti a osobitostí. Mladí lidé, kteří se rozhodli proniknout do této vědní disciplíny, si zaslouží podporu a také obdiv. My v P-LABu jsme se rozhodli budoucí vědce a výzkumníky podpořit jako partneři soutěže Hledáme Mladého chemika.

Pořiďte si novější, lehčí model Acura XS 826 za cenu klasické Acura 825

Uveřejněno: 06.05.2020
AKČNÍ CENY ZAJÍMAVOSTI Špičkovou mikropipetu s minimalistickými rozměry vyvinuli technici v Socorexu společně s vědci pracujícími ve výzkumných laboratořích.

Představujeme nového dodavatele laboratorních přístrojů

Uveřejněno: 21.01.2019
NOVINKY V NABÍDCE AKČNÍ CENY Představujeme dodavatele prémiových laboratorních přístrojů, německou společnost Heidolph Instruments.

Netoxické barvy MIDORI GREEN

Uveřejněno: 29.08.2019
NOVINKY V NABÍDCE ZAJÍMAVOSTI Představujeme vám nové netoxické barvy MIDORIGREEN, které byly speciálně navržené pro variabilní použití s různými typy gelů a pufrů.

ROTI® značkový slovníček

Uveřejněno: 02.06.2019
ZAJÍMAVOSTI ROTI® je univerzální značka produktů a skupin produktů společnosti CARL ROTH GmbH - výrobce a distributora kvalitních a vysoce čistých laboratorních chemikálií.

Pro vaši bezpečnost - H a P věty

Uveřejněno: 02.06.2019
ZAJÍMAVOSTI Pro bezpečnost v ve vaší laboratoři jsme připravili seznam standardních vět o nebezpečnosti (H-vět) a seznam pokynů pro bezpečné zacházení (P-vět).

8 tipů jak správně používat analytické váhy

Uveřejněno: 01.03.2019
ZAJÍMAVOSTI Analytické váhy patří mezi nejpřesnější váhy pro všeobecné použití. Výhodou analytických vah je možnost kvantifikovat změny hmotnosti, ke kterým dochází například v důsledku odpařování. Víte co dělat, abyste dosáhli přesných a reprodukovatelných výsledků? Zde je několik osvědčených tipů, jak váhy správně používat a jak je udržovat.

Spektrofotometry JENWAY řady 74

Uveřejněno: 01.01.2019
NOVINKY V NABÍDCE Naše již tak poměrně pestrá nabídka spektrofotometrů se opět rozrostla o další přístroje. Tentokrát o spektrofotometry JENWAY řady 74 britské značky Cole Parmer.