Nejčtenější aktuality

Nejnovější aktuality

Stánek P-LAB na LABOREXPO 2024! Na co se můžete těšit?

Uveřejněno: 15.04.2024
Co se děje v P-LABu Veletrh laboratorní a procesní analýzy LABOREXPO 2024 odstartuje již na začátku června, konkrétně 5. a 6. června 2024. P-LAB se svým stánkem nebude chybět, a proto bychom vám rádi představili, s čím se na akci objevíme. Chybět nebude přehled jednorázových rukavic, merche, ale také kvízy a nevšední zážitky.

Získejte fixní nebo nastavitelné automatické pipety Transferpette® S s 15% slevou

Uveřejněno: 13.04.2024
NOVINKY V NABÍDCE AKČNÍ CENY Ani na jaře letošního roku vás neochudíme o zajímavou akci spojenou se společností BRAND, která se už od svého založení v německém Werheimu v roce 1949 soustředí zejména na výrobu laboratorního skla, potřeb pro dávkování a dalších pomůcek. Tentokrát se akce týká fixních a nastavitelných automatických pipet Transferpette® S a různých variant špiček.

První průnik i po hodinách! Jak obstály rukavice SHIELDskin CHEM™ NEO NITRILE™ 300 v kontaktu s agresivními chemikáliemi?

Uveřejněno: 09.04.2024
ZAJÍMAVOSTI Jednorázové chemicky odolné rukavice SHIELDskin CHEM™ NEO NITRILE™ 300 se vyznačují právě svojí kvalitou, dlouhotrvající ochranou a výdrží při práci s různými typy chemikálií. Dnešní článek se tomuto tématu bude věnovat. Výrobce SHIELD Scientific totiž nechal otestovat míru jejich ochrany během působení agresivních látek, které se běžně používají v laboratořích.

Druhy čajů, IV. díl: Víte, že složení čaje podléhá legislativě?

Uveřejněno: 08.04.2024
ZAJÍMAVOSTI Kromě čaje pravého (černý, polofermentovaný – oolong a zelený čaj), který jsme v minulých dílech již představili, samozřejmě pijeme i další druhy čaje. A jejich složení podléhá přesně daným zákonům. Více informací se dočtete v aktuálním článku.

Změna jako příležitost? Do P-LAB hledáme Key Account Manager (m/ž)

Uveřejněno: 05.04.2024
Co se děje v P-LABu Chceme se opět posunout o krok dále, a proto pro region Praha a střední Čechy hledáme kolegu či kolegyni na pozici Key Account Manager. Hledáme zkušeného obchodníka (m/ž), který se nebojí komunikace, má zkušenosti z obchodu, a zároveň má povědomí o oblastech chemie, přírodních věd nebo farmacie a případně i laboratorního vybavení.

Inventura v roce 2024 je minulostí. Jak dlouho se počítalo více než 3 500 druhů zboží?

Uveřejněno: 04.04.2024
ZAJÍMAVOSTI Co se děje v P-LABu Letošní inventura je minulostí. Během předvelikonočního týdne se všichni zaměstnanci a kolegové v P-LAB zapojili do společné aktivity – inventury naskladněného zboží. Celkem se přidalo 25 párů rukou, kterými prošlo 3 639 druhů zboží.

Čaj pravý, III. díl: Jeho druhy. Který má na lidské zdraví nejlepší účinky?

Uveřejněno: 25.03.2024
ZAJÍMAVOSTI Už víme, odkud se čajovník vzal, kdo a při jaké příležitosti jej objevil a co obsahuje za látky. Teď se podíváme na druhy čaje a dozvíte se, který z nich má na lidské zdraví ty nejlepší účinky.

Veselé a barevné Velikonoce přejeme!

Uveřejněno: 22.03.2024
ZAJÍMAVOSTI Co se děje v P-LABu O Velikonocích bychom neměli šetřit barvami. A to ani v laboratoři. A tím jsme se tentokrát při výběru doporučených produktů řídili. Připravili jsme pestře vybarvenou sestavu produktů, které nejen spolehlivě pomohou při práci, ale také vás osvěží a zpříjemní Vám příchod letošního jara.

Inventura 2024. Kdy a jak bude omezena expedice zboží?

Uveřejněno: 13.03.2024
Co se děje v P-LABu Letošní inventura v našem skladu bude probíhat od 26. do 28. března 2024. Jak se to dotkne zásilek a expedice?

Co znamená zkratka AQL a jak spojuje armádu s laboratorními rukavicemi?

Uveřejněno: 13.03.2024
ZAJÍMAVOSTI V dnešním článku se podíváme na zkratku AQL, se kterou se můžete běžně setkat v laboratořích i průmyslu. Věděli jste však, že se začala používat už za 2. světové války v USA? A co vůbec zkratka znamená?
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše