Nejčtenější aktuality

Nejnovější aktuality

Laboratoř v barvách Halloweenu

Uveřejněno: 26.10.2020
Černá a oranžová jsou barvy, které neodmyslitelně patří k Halloweenu. Vždyť rok, co rok pod rouškou tmy rozsvěcujeme vyřezané dýně s ohnivým pohledem. Pojďte se podívat jaké produkty v barvách Halloweenu jsme pro vás připravili!

Jak se kontroluje přesnost dávkování?

Uveřejněno: 26.10.2020
V tom vám může pomoci dávkovač ACCU-JET PRO, ideální pomocník, jenž dokáže usnadnit váš život při přesném dávkování kapalin. Zrovna jej máme ve SLEVOVÉ PODZIMNÍ AKCI -35 %. Sleva platí do konce roku 2020.

Časté dotazy od našich zákazníků

Uveřejněno: 14.10.2020
Na co se naši zákazníci často ptají, co je zajímá… Soubor nejběžněji pokládaných otázek i s přesnými odpověďmi. Usnadní život a urychlí komunikaci.

SOCOREX Acura – s kapalinami můžete manipulovat přesně a snadno

Uveřejněno: 22.09.2020
AKČNÍ CENY ZAJÍMAVOSTI Již 55 let vyrábí rodinná švýcarská společnost Socorex přesné přístroje pro dávkování kapalin. Jejich pipety najdou uplatnění snad ve všech laboratořích při aplikacích, kde je potřeba přesně a opakovatelně dávkovat.

Špičky k pipetám - omezené výrobní kapacity

Uveřejněno: 18.09.2020
[Aktualizováno 24.9.] Globální poptávka po špičkách k automatickým pipetám v souvislosti s pandemií COVID-19 za posledních několik měsíců prudce vzrostla.

72. Sjezd chemiků

Uveřejněno: 17.09.2020
Za P-LAB se u našeho prezentačního stolku vystřídali kolegové z produktového, obchodního i marketingového týmu.

AKTUÁLNĚ: Úprava cen a dostupnost jednorázových vyšetřovacích rukavic

Uveřejněno: 18.08.2020
V důsledku pandemie Covid-19 převyšuje globální poptávka jednorázových rukavicích dlouhodobě a zásadně výrobní kapacity. Výsledkem jsou výpadky v dostupnosti a růst cen.

Nový P-LAB web a e-shop 2020

Uveřejněno: 14.07.2020
ZAJÍMAVOSTI Co se děje v P-LABu Programátoři právě dopsali poslední kód, my jsme doladili poslední obrázky a nastal ten správný čas představit naše nové webové stránky a P-LAB e-shop.

Soutěž Hledáme Mladého chemika má své vítěze

Uveřejněno: 12.05.2020
ZAJÍMAVOSTI Co se děje v P-LABu Chemie je fascinující obor, kde se snoubí pravidla matematiky a fyziky spolu s chemickou výbušnosti a osobitostí. Mladí lidé, kteří se rozhodli proniknout do této vědní disciplíny, si zaslouží podporu a také obdiv. My v P-LABu jsme se rozhodli budoucí vědce a výzkumníky podpořit jako partneři soutěže Hledáme Mladého chemika.

Pořiďte si novější, lehčí model Acura XS 826 za cenu klasické Acura 825

Uveřejněno: 06.05.2020
AKČNÍ CENY ZAJÍMAVOSTI Špičkovou mikropipetu s minimalistickými rozměry vyvinuli technici v Socorexu společně s vědci pracujícími ve výzkumných laboratořích.