Nejčtenější aktuality

Nejnovější aktuality

Stáž v P-LABu

Uveřejněno: 22.06.2022
ZAJÍMAVOSTI Co se děje v P-LABu P-LAB a život v ČR očima stážistky Reagan Cloninger.

LABOREXPO 2022

Uveřejněno: 06.06.2022
Děkujeme za vaši návštěvu.

P-LAB spolupracuje s LabRulez

Uveřejněno: 13.04.2022
V letošním roce jsme zahájili spolupráci s unikátními on-line portály zaměřenými na analytickou chemii, laboratoře a chemii jako celek.

NOVINKA! Filtry Filtratech

Uveřejněno: 16.02.2022
NOVINKY V NABÍDCE Co mají filtr a flirt společného? Stejné hlásky, přeskupené vždy do jiného slova. To ale není všechno.

Ústav sacharidů a cereálií, VŠCHT Praha – Sacharidy nás baví

Uveřejněno: 16.11.2021
Ing. Roman Bleha, Ph.D. je vědecký pracovník na VŠCHT Praha, konkrétně pracuje a vede studenty na Ústavu sacharidů a cereálií, Fakulty potravinářské a biochemické technologie. Z učeben a laboratoří ústavu se rekrutují nejen do potravinářského průmyslu šikovní a skvěle připravení technologové, manažeři kvality, vědci a vedoucí týmů.

Leták P-LAB

Uveřejněno: 05.11.2021
NOVINKY V NABÍDCE AKČNÍ CENY Velké, tlusté, nové a vytištěné vydání katalogu? Nic takového. Máme jen pár vybraných produktů v letáku. Podívejte se.

Historie kávy

Uveřejněno: 04.11.2021
ZAJÍMAVOSTI Máte rádi kávu? Ale víte, odkud pochází? Jak dlouho už ji konzumujeme?

Podcast s Martinem Hurychem v Zážehu

Uveřejněno: 02.11.2021
P-LAB očima Martina Hurycha, konzultanta a vnějšího pozorovatele, kterému to nedalo a pozval si Katku a Tomáše do studia, aby se jich zeptal osobně.

Kvalita a spokojený zákazník, to jsou naše cíle

Uveřejněno: 06.10.2021
Co se děje v P-LABu Spokojený zákazník a kvalita služeb jsou pro nás prioritou. Proto máme zavedený systém managementu kvality, který odpovídá normě ISO 9001:2015.

Jak probíhá antropologický výzkum?

Uveřejněno: 09.09.2021
Přinášíme další ze zajímavých rozhovorů u příležitosti letošních oslav 30 let P-LABu. Povídali jsme si s Alenou Kvasilovou z Anatomického ústavu 1. LF UK.
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše