A.KRÜSS

Refraktometry, polarimetry, hustoměry, mikroskopy, termostaty, bodotávky, plamenové fotometry, spektroskopy, spektrofotometry, zdroje studeného světla, UV lampy a lampy pro analytické účely.

A.KRÜSS Optronic GmbH vyrábí vysoce kvalitní analytické přístroje pro kvalitativní a kvantitativní analýzu. Je nejstarším výrobcem optických přístrojů vůbec - na trhu působí již více než 200 let!
 
Přístroje jsou vhodné nejen pro farmaceutický, chemický, potravinářský, nápojový, cukrovarnický a kosmetický průmysl: refraktometry, polarimetry, hustoměry, mikroskopy, software, termostaty, bodotávky, plamenové fotometry, spektroskopy, spektrofotometry, zdroje studeného světla, UV lampy a lampy pro analytické účely. 
 
A. KRÜSS dodává také přístroje a pomůcky pro gemologii: cestovní sety – „přenosná gemologická laboratoř“; gemologické mikroskopy, refraktometry a mikroskopy; binokulární zvětšovací skla a lupy; gemologické testery a další.
 
Objednat z webu dodavatele 
 

Produkty A.KRÜSS

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše