ASSISTENT

Laboratorní sklo a porcelán, plasty a pomůcky, laboratorní přístroje, spotřební materiál a pomůcky pro zdravotnictví, potřeby pro krevní a urinální testy a analýzu vody, mikroskopy a plastik pro mikroskopické barvení, atd.

Glaswarenfabrik Karl Hecht GmbH & Co KG vyrábí pod značkou "Assistent" od roku 1919 přístroje a zařízení pro lékařské použití a laboratoře. 
Hlavními produktovými skupinami, které distribuuje, jsou laboratorní sklo a porcelán, plasty a pomůcky, laboratorní přístroje, spotřební materiál a pomůcky pro zdravotnictví, potřeby pro krevní a urinální testy a analýzu vody, mikroskopy a plastik pro mikroskopické barvení, potřeby pro dávkování (pipety, byrety), a měření fyzikálních veličin (hustoměry, teploměry) a mnoho dalšího.
 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše