JIZERSKÁ PORCELÁNKA

Technický a laboratorní porcelán: kádinky, třecí a spalovací kelímky, odměrky, odpařovací misky, tloučky, lodičky na vážení, desky do exsikátorů, kulové mlýny a mlecí koule, kopisti, lžíce, porcelánové trubice, ohřívače.

Jizerská porcelánka z Desné v Jizerských horách je významný tuzemský výrobce s bohatou historií a tradicí. Výroba užitkové keramiky a porcelánového nádobí je datována už od roku 1869. Výroba technického a laboratorního porcelánu a keramiky započala v roce 1947.


Výrobní portfolio plně pokrývá potřeby moderní laboratoře: kádinky, třecí a spalovací kelímky, odměrky, odpařovací misky, tloučky, lodičky na vážení, desky do exsikátoru, kulové mlýny a mlecí koule, kopisti, lžíce a mnoho dalšího.  Významnou část výroby tvoří porcelánové trubice pro pojistky vysokého napětí, ohřívače, nosiče odporových spirál a izolátory. Celý sortiment doplňuje výroba na zakázku.
 

Produkty JIZERSKÁ PORCELÁNKA

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše