Konference Morphology 2021

Autor: Marketing Uveřejněno: 09.09.2021

Konference Morphology – Anatomický ústav 1. lékařská fakulta UK se letos koná od 9. do 11. září, P-LAB a. s. má to štěstí, že je jejím partnerem. ❤

Zeptali jsme se paní Aleny Kvasilové, která je v týmu pořadatelů události, na co se mohou účastníci těšit při příležitosti setkání na půdě Anatomického ústavu.

„Každoroční konference sdružuje morfologické a příbuzné disciplíny včetně aktuální problematiky výuky v těchto oborech.

Každý účastník si vybere, co ho nejvíce zajímá. Toto odborné a vlastně i společenské setkání je jedinečné po mnoha stránkách. Každý příspěvek přináší zajímavé a často ohromující poznatky a mnozí přednášející vás zkrátka uchvátí.

Letošní Morphology je výjimečné také tím, že se kvůli pandemii koná až po dvou letech.

Přejeme všem účastníkům vzrušující setkání doplněné mnoha zajímavými diskusemi a novými vědeckými interakcemi.“

Přejeme všem účastníkům zajímavé zážitky z přednášek a spoustu nových objevů, které obohatí nejen je, ale také vědu samotnou.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše