LaborExpo 2022

Autor: Marketing Uveřejněno: 03.05.2022

Srdečně vás zveme!

Kam? Na X. ročník veletrhu LABOREXPO, nejvýznamnější události v českém laboratorním světě!

Kdy? 1.-2. června 2022.

Kde? POZOR! LABOREXPO se stěhuje!
Letos poprvé se potkáme v areálu PVA EXPO PRAHA.
Adresa: Beranových 667, Praha 9 - Letňany.
 
Minulý veletrh LABOREXPO se konal na podzim roku 2019. Ačkoli se mezitím hodně zásadních věcí změnilo, některé jistoty nám zůstaly. A tak je možné, že se na jednom místě opět setkají vědci, výzkumníci, studenti, a především přátelé a fandové přírodních věd.  
 
LABOREXPO je naše srdcovka. V zázemí našeho stánku s námi můžete probrat vše, co si laboratoř žádá. Pro pobavení si můžete ověřit znalosti a zasoutěžit si o zajímavé ceny/dárečky. Již teď pilně pracujeme na tom, aby naše setkání po tak dlouhé době bylo osvěžujícím, inspirativním a příjemným zážitkem.

 P.S. Když už budete v Letňanech, můžete si ve čtvrtek 2.6. rovnou projít i VELETRH VĚDY, interaktivní projekt Akademie věd ČR.

Těšíme se na viděnou u nás na stánku!
 
Váš tým P-LAB

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše