Jak jsme přiložili ruku k dílu

Autor: marketing Uveřejněno: 10.06.2021

Nejen, že jsme vybrali vše, co by se dětem v FOD Klokánek ve Štěrboholech mohlo hodit a odvezli plné auto, ale rozhodli jsme se, že je podpoříme vlastní prací.

V areálu FOD mají krásnou zahradu plnou hracích prvků pro děti a ty potřebovaly trochu oživit novým nátěrem. To je úkol pro nás.

V P-LABu jsme vytvořili dvě skupiny. První z nich už byla natírat v tomto týdnu. Napřed pořádně oškrábat starý nátěr, do hladka přejet smirkovým papírem, a pak teprve došlo k aplikaci barev. Vše přesně podle pokynů Barči, která, jak se ukázalo, se cítila při natěračských pracích jako ryba ve vodě. Naštěstí nepršelo, a tak jsme natřeli všechny prvky, které jsme si dali za úkol. A jako bonus jsme si mohli prohnat sekačku na trávu. Byla to milá změna od práce v kanceláři, užili jsme si to moc, měli jsme čas u toho probrat i leccos zajímavého, a nejen pracovní záležitosti.

Nejkrásnější na celém našem pracovním dnu byly veselé komentáře dětí, které se začaly odpoledne trousit ze dveří na odpolední program. Chodily se za námi dívat na to, co tam vlastně děláme, a měly radost i z voňavé, čerstvě posekané trávy. To byla pro nás ta nejkrásnější odměna. Až budou v Klokánku opět potřebovat přiložit ruku k dílu, my tam budeme.