P-LAB spolupracuje s LabRulez

Autor: Marketing společně s LabRulez Uveřejněno: 13.04.2022

V letošním roce jsme zahájili spolupráci s unikátními on-line portály zaměřenými na analytickou chemii, laboratoře a chemii jako celek.

Na naše logo můžete teď natrefit i na portálech LabRulez. Portály LabRulez jsou unikátním globálním konceptem zaměřeným na rychlý, jednoduchý a efektivní přístup k informacím primárně z oblasti analytické chemie a laboratoří a vším co s nimi souvisí.

Pokud někoho zrovna sháníme do týmu, víme, že inzeráty zveřejněné zde naši zprávu doručí na ta správná místa a k těm správným a kvalifikovaným rukám. Doprovodili jsme to i kompletní nabídkou našich produktů. V databázích LabRulez vychází i aktuální letáky nebo produkty, které tu budeme průběžně doplňovat a aktualizovat. 

Co vůbec jsou portály LabRulez?

Vše podstatné shrnuli v následujících řádcích. Nejlepší bude však bude, nahlédnete-li tam rovnou. 

Portály jsou logicky a z důvodu přehlednosti rozděleny na oblast kapalinové chromatografie a analytické chemie v primárně kapalné fázi (LabRulezLCMS) a plynové chromatografie a technik v oblasti analýzy plynných matric (LabRulezGCMS). Množství informací na portálech roste každým dnem.

Nejmodernější IT technologie tak návštěvníkům umožňují na jednom místě prohledávat, filtrovat, a především najít informace, které by jinak bylo časově náročné a někdy i nemožné dohledat. Díky mnoha užitečným filtrům a pokročilým algoritmům vyhledávání je pak otázkou sekund dohledat to, co Vás zajímá.

Na portálech dnes najdete přes 16 000, především komerčních aplikací, technických článků, katalogů, prezentací nebo manuálů, které na rozdíl od vědeckých článků, obsahují konkrétní a praktické informace především pro rutinní analýzy.

Sekce webinářů je studnicí znalostí s více než 1 500 LC, GC nebo MS záznamy přednášek od zkušených specialistů.

V neposlední řadě je tu sekce s přehledem instrumentace, spotřebního materiálu, společností v oboru nebo novinek v oboru, či nabídek práce. 

Každý, kdo má zájem, si u nás může vytvořit profil a stát se součástí globální komunity analytických chemiků na portálech LabRulez.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše