SIMPORT

Laboratorní plastik, potřeby pro histologii a cytologii, klinické a PCR aplikace, odběr a zpracování biologických vzorků: histologické kazety a kontejnery, krabičky na podložní skla, kazety na tkáňové kultury a další.

Simport Scientific Inc. je světově uznávaný výrobce velmi kvalitního spotřebního plastiku s moderním designem pro laboratoře a zdravotnická zařízení po celém světě.


Hlavní doménou společnosti jsou potřeby pro histologii a cytologii; klinické a PCR aplikace; odběr, transport a zpracování biologických vzorků: histologické kazety a kontejnery, krabičky na podložní skla, potřeby pro biopsii, kazety pro tkáňové kultury, odběrové nádobky, nádoby na infekční odpad, PCR zkumavky, PCR stripy, PCR destičky, kultivační destičky, deep-well destičky, kryo/zamražovací vialky, kryo/zamražovací boxy, zkumavky, mikrozkumavky, vialky, uzávěry, víčka, stojánky pro zkumavky, „flexi“ (obsahu přizpůsobitelné) PE nádobky, kádinky, jednorázové váženky, jednorázové nálevky a další. 
 

Produkty SIMPORT

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše