SOCOREX Acura – s kapalinami můžete manipulovat přesně a snadno

Autor: marketing Uveřejněno: 22.09.2020

Již 55 let vyrábí rodinná švýcarská společnost Socorex přesné přístroje pro dávkování kapalin. Jejich pipety najdou uplatnění snad ve všech laboratořích při aplikacích, kde je potřeba přesně a opakovatelně dávkovat.

Pipety Acura jsou lehké, lehce ovladatelné, hrají všemi barvami zjednodušujícími váš život – protože je od sebe snadno rozlišíte. Na práci v glow nebo flow boxech má Socorex také odpověď – model 826 se zkráceným kónusem o 35 mm.

Pipety a dávkovače o Socorexu jsou držáky. A proč?

Nehody se stávají všem, co si budeme povídat. Občas může pipeta spadnout na zem. Žádný problém. Pokud jde o Socorex, nebudete si muset hned zoufat a pokaždé nakupovat nový model. Acury jsou velmi odolné proti nárazu. Odolnost materiálů, ze kterých je v Lausanne vyrábějí, je vysoká a vám přijde vhod. Pokud se i tak něco přihodí, poskytuje Socorex dlouhodobou podporu v oblasti náhradních dílů.

Výhoda je, že je můžete sterilizovat v celku při 121 °C a v autoklávu vydrží solidních 20 minut. To není vše, jsou odolné i proti UV záření. Bez obav s nimi můžete pipetovat v boxech s UV zářením, zvládnou to hravě.

Značka Socorex si stojí za svými produkty a jejich dlouhou životností. Na důkaz svého přesvědčení na pipety poskytuje záruku 3 roky.

K tomu své produkty neustále vyvíjí a zdokonaluje, aby splňovaly nároky těch, kteří s nimi pracují.

A jak je to s volbou špiček?

Je třeba držet se značky anebo si můžete vybrat podle toho, co je dostupné (zvlášť se hodí, pokud spěcháte)?

Díky patentovanému nastavitelnému vyhazovači špiček jsou pipety Socorex kompatibilní s naprostou většinou špiček a nebudete tedy muset řešit, které špičky vám budou sedět – na pipety Socorex budou v daném rozsahu sedět v podstatě všechny.

Každý nástroj potřebuje péči…

Bohužel nestačí jen dodržovat správný postup při pipetování. Moc dobře si dovedete představit, že platí i to, že pokud pipety chcete udržet v té nejlepší kondici, je potřeba se o ně dobře a pravidelně starat. To se snadno řekne. Za to, že si uděláte čas, budete je pečlivě čistit, pravidelně kalibrovat a vybírat k nim vhodné špičky, se vám odmění dlouhodobou přesností při jejich používání. Je to tak, nic není zadarmo - ani v životě a už vůbec ne ve vědě.

Akce na pipety Socorex Acura do 30. listopadu 2020.

Slevu 20 % získáte, když si objednáte více než 3 ks pipet Acura. A můžou to být mikro nebo makro nebo multikanálové – podle toho, jaké budete v laboratoři potřebovat.