Špičky k pipetám - omezené výrobní kapacity

Autor: marketing Uveřejněno: 18.09.2020

[Aktualizováno 24.9.] Globální poptávka po špičkách k automatickým pipetám v souvislosti s pandemií COVID-19 za posledních několik měsíců prudce vzrostla.

Je natolik vysoká, že již naráží na hranice stávajících výrobních kapacit. V důsledku toho čelíme v posledních týdnech výraznému prodlužování dodacích lhůt a výpadkům v dostupnosti těchto produktů ze strany výrobců. Abychom byli schopni i nadále zásobovat naše stávající odběratele a spravedlivě mezi ně rozdělit dostupné omezené množství, museli jsme zavést následující omezení na dodávky špiček k automatickým pipetám:

  • Špičky k pipetám dodáváme až do odvolání pouze koncovým zákazníkům, kteří od nás daný produkt již v minulosti odebírali
  • Pro jednotlivé zákazníky zavádíme měsíční limit na dodávané množství podle průměrného měsíčního odběru za uplynulých 12 měsíců

Děláme vše pro to, abychom v rámci možností zajistili dostatek materiálu pro naše zákazníky z alternativních zdrojů a věříme, že uvedené omezení je pouze dočasné.

Aktualizace k 24. 9. 2020: výše uvedená omezení platí zejména pro špičky s filtrem. Pro běžné špičky bez filtru se nám úspěšně daří výpadky kompenzovat alternativními produkty jiných výrobců.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. 

Váš P-LAB tým