Transferpette® S – do ruky sedne jako žádná jiná

Autor: Marketing Uveřejněno: 03.03.2021

Seznamte se s novou Transferpette® S: Precizní zpracování, vysoce kvalitní materiály, německá kvalita – to je to, co při práci oceníte.

Seznamte se s novou Transferpette® S
  • Flexibilní: pohodlně a bezpečně padne do ruky – pravé, levé, velké i malé
  • Pohodlná: lehký a vyvážený design
  • Praktická: při pipetování nemusíte měnit úchop
  • Spolehlivá: pojistka zabraňuje neúmyslným změnám nastaveného objemu
  • Údržba: celá je autoklávovatelná při teplotě 121 ° C
  • Efektivní řešení: systém špiček BRAND
  • Snadná kalibrace: Technologie Easy Calibration, jde to i bez nářadí

Precizní zpracování, vysoce kvalitní materiály, německá kvalita – to je to, co oceníte při každém použití nové Transferpette® S. Všechny úkony, od nastavení objemu a pipetování až po vyhození špičky, lze provádět jednou rukou, aniž byste museli přehmátnout. Intuitivní ovládání umožňuje pohodlný a efektivní provoz, nezbytný pro dlouhé hodiny strávené během pipetování. Nově navržená pojistka před neúmyslnou změnou objemu zaručuje u pipet vysokou spolehlivost a reprodukovatelnost výsledků.

Pipetujete do úzkých centrifugačních zkumavek?

Díky štíhlému dříku Transferpette® S můžete mimo jiné snadno pipetovat do 15 ml kónických zkumavek. Otírání pipety je také snadné, dřík se zastrčí do rukojeti, a tím zajistíte její hladký povrch.

Široká nabídka modelů

Vyzkoušejte jak jednoduché, snadné a efektivní může být pipetování s novou Transferpette® S a vyberte si tu pravou ať už jedno, nebo vícekanálovou pipetu do vaší laboratoře.

Jednokanálové pipety mají široký objemový rozsah od 0,1 µl do 10 ml. Pipety s malými nominálními objemy poskytují vysokou přesnost pro maloobjemové aplikace v molekulární biologii, např. pro pipetování enzymů. Velké nominální objemy se používají například pro analýzu vody a prostředí, kde je kritická životnost.

Pro standardizované aplikace se specifickými objemy si můžete vybrat z ekonomických modelů s pevným objemem.

Ta správná pipetovací špička pro vaši Transferpette® S

Se systémem špiček od společnosti BRAND najdete efektivní řešení pro každý váš požadavek.

Špičky pipet a filtrů značky BRAND jsou dokonale kompatibilní s Transferpette® S a mnoha dalšími pipetami. Špičky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů v nejmodernějším čistém prostoru v Německu. Všechny špičky i špičky s filtrem do 1000 μl neobsahují DNA (<40 fg), RNázu (<8,6 fg), endotoxiny (<1 pg) a ATP (<1 fg) a zajišťují práci bez kontaminace.

Technologie Easy Calibration: nastavování bez nářadí

Všichni v laboratoři dobře vědí, že kalibraci pipet je čas od času nezbytné podstoupit. Čím jednodušeji a rychleji se seřízení dá provést, tím lépe. Brand má jasnou odpověď – technologii Easy Calibration. Je vhodná i pro nastavení zařízení na pipetování vzorků s různou hustotou a viskozitou nebo pro speciálně tvarované pipetovací špičky.