AKTUÁLNĚ: Úprava cen a dostupnost jednorázových vyšetřovacích rukavic

Autor: P-LAB Uveřejněno: 18.08.2020

V důsledku pandemie Covid-19 převyšuje globální poptávka jednorázových rukavicích dlouhodobě a zásadně výrobní kapacity. Výsledkem jsou výpadky v dostupnosti a růst cen.

V důsledku pandemie Covid-19 převyšuje globální poptávka jednorázových rukavicích dlouhodobě a zásadně výrobní kapacity. Výsledkem jsou výpadky v dostupnosti a růst cen, zároveň výrobci z důvodu efektivity výroby omezují dodávaný sortiment. Děláme vše, co je v našich silách, abychom pro naše stálé zákazníky zajistili nepřerušené dodávky. I přes výše uvedené komplikace se nám tak daří výpadky našich dlouhodobých dodavatelů z větší části kompenzovat rozšiřováním dodávaného sortimentu rukavic o nové značky.

Ceny většiny rukavic v naší nabídce jsme dosud výrazně nezvyšovali, nicméně v posledních dnech došlo k zásadním cenovým úpravám ze strany našich dodavatelů. S okamžitou platností jsme tedy nuceni navýšit i naše prodejní ceny, nárůst se typicky pohybuje v rozmezí 40 až 50 %. Zvýšení cen se týká všech objednávek rukavic přijatých od 18. 8. 2020 včetně, a to bez ohledu na dříve komunikovanou nebo nabídnutou cenu. Ceny z dříve vystavených cenových nabídek nejsme bohužel schopni poskytnout.

Děkujeme za pochopení.