DOSTMANN

Digitální teploměry, vlhkoměry a anemometry, multi-metry, infračervené a vpichové teploměry, mini USB dataloggery, hlukoměry, stopky a časoměřiče, luxmetry, pH metry, detektory úniku plynu.

DOSTMANN electronic GmbH je odborník na slovo vzatý v oblastech měření teploty, vlhkosti, tlaku, hluku, intenzity osvětlení, cirkulace vzduchu a času. Vyrábí nejrůznější čidla, dataloggery, záznamníky a sondy pro měření fyzikálních veličin, ale také přístroje pro detekci úniku plynu, luxmetry apod., přičemž nabízí širokou nabídku alternativ a provedení svých přístrojů. 
V sortimentu najdeme digitální teploměry, vlhkoměry a anemometry přenosné i laboratorní; kompaktní tužkové vlhkoměry; mini teploměry, vlhkoměry a anemometry; multi-metry; infračervené teploměry; vpichové teploměry s alarmem při dosažení mezní teploty; teploměry se speciální povrchovou úpravou pro měření v prostředí s rizikem výbuchu; mini USB dataloggery; dataloggery pro monitorování prostředí a vzorků při skladování a přepravě; přenosné a mini hlukoměry; stopky a časoměřiče; luxmetry,  pH metry pro měření pH a redox potenciálu v tekutých a pevných látkách; záznamníky pro měření koncentrace CO2; detektory úniku plynu a další.
 

Produkty DOSTMANN

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše