HANNA

Elektroanalytické měřící přístroje: pH metry, konduktometry, oximetry, multimetry, bluetooth pH elektroda HALO a pH elektrody se zabudovanou teplotní sondou, voděodolné přenosné pH metry, jednoparametrové kolorimetry, přenosné konduktometry a další.

Hanna Instruments, Inc. patří mezi přední výrobce elektroanalytických přístrojů na světě. Posláním této italské firmy, jak o sobě sami tvrdí, je vyrábět pH metry s maximálně přesnými výsledky měření, snadno použitelné v praxi a za dostupnou cenu. V jejich sortimentu najdete spoustu inovativních přístrojů, jako jsou pH elektrody se zabudovanou teplotní sondou, voděodolné přenosné pH metry, jednoparametrové kolorimetry, přenosné konduktometry, víceparametrové kapesní testery, víceparametrové přenosné měřící přístroje s vestavěnou GPS.
 
V našem sortimentu od tohoto výrobce najdete přenosné i stolní pH metry, konduktometry, oximetry, multimetry a bluetooth pH elektrodu HALOTM, se kterou v kompinaci s chytrými zařízeními od Apple vytvoříte dokonalý a spolehlivý pH metr. 
 

Produkty HANNA

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše