DWK

DWK kombinuje odborné znalosti uznávaných značek produktů DURAN®, WHEATON® a KIMBLE®. Jako jeden z předních světových výrobců prvotřídního borosilikátového skla nabízí DWK kompletní sortiment skleněných produktů.

DWK je výrobce a distributor laboratorního vybavení, který po celém světě dodává laboratorní sklo značky DURAN®, WHEATON®, KIMBLE®, PYREX® a laboratorní plastik značky AZLON. Značka PYREX® je synonymem pro laboratorní potřeby z vysoce teplotně odolného borosilikátového skla, které bylo vyvinuto na počátku 20. stolení právě pro potřebu laboratorního skla takovýchto vlastností. V sortimentu nechybí skleněné kádinky, lahve, baňky, misky, zkumavky, nálevky, kondenzátory, kohouty, laboratorní komponenty se zábrusem, teploměry, exsikátory, a mnoho dalšího.
 
 
 

Produkty DWK

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše