SSI

Laboratorní potřeby a pomůcky ze vstřikovaných plastů: pro Life Science: zkumavky, PCR stripy a destičky, stojany špičky, kryo/zamražovací stojany a zkumavky.


Scientific Specialties Inc., nebo také SSI, původem americká společnost, se soustřeďuje na výrobu velmi kvalitních potřeb a pomůcek ze vstřikovaných plastů vyznačujících se dlouhodobou životností. Plastik vyráběný společností SSI pod 5 značkami je určen pro použití převážně v laboratořích specializujících se na oblast Life Science.


UltraFlux®
PCR zkumavky a stripy, PCR destičky a uzavírací fólie.
GripSealUnikátní šroubovací víčka, která dokáži dokonale utěsnit mikrozkumavky.

CRYOFREEZE®
Kryo/zamražovací zkumavky s unikátními šrobovacími víčky, kryo/zamražovací stojánky a další pro bezpečnou přepravu kryogenních vzorků a skladovaní biologického materiálu.


Flipper®
Barevné stojánky nejrůznějších tvarů a velikostí pro zkumavky od 0,2 ml do 50 ml. 


VERTEX®
Pipetovací špičky ze speciální pryskyřice NoStick®, ve kterých neulpívá pipetovaný vzorek. 
 

Produkty SSI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše