HIRSCHMANN

Digitální byrety, dávkovače, pipetovací nástavce a titrátory, odměrné laboratorní sklo, pomůcky pro mikrobiologii a mikroskopii, čistící přípravky.

Hirschmann Laborgeräte GmbH & Co.KG je výrobce a průkopník v oblasti stolních laboratorních přístrojů pro dávkování kapalin. K titulu novátora jej právem opravňuje fakt, že v roce 2001 jako vůbec první výrobce na světě uvedl na trh solárně napájenou digitální byretu pod obchodní značkou solarus®. Její velkou předností je, že je dobíjena i při velmi slabém světle.


Kromě digitálních byret, dávkovačů, pipetovacích nástavců a titrátorů dodává také odměrné laboratorní sklo, pomůcky pro mikrobiologii a mikroskopii, čistící přípravky. 
 

Produkty HIRSCHMANN

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše