VELP

Magnetické míchačky s ohřevem a bez ohřevu, vortexy, hřídelové míchadla, topné ploténky, homogenizátory, cirkulační lázně, vakuové pumpy, peristaltická čerpadla, překlápěcí třepačky, mineralizační systémy.

Velp Scientifica, Inc., s ústředím poblíž Milána v Itálii, zásobuje celosvětový trh laboratorními přístroji, které jsou vhodné pro analýzy v oblasti potravinářství a životního prostředí.


Portfolio zahrnuje jak speciální přístroje, tak ty, bez kterých se neobejde téměř žádná laboratoř - magnetické míchačky s ohřevem a bez ohřevu, vortexy, hřídelové míchadla, topné ploténky, homogenizátory, cirkulační lázně, vakuové pumpy, peristaltická čerpadla, překlápěcí třepačky, mineralizační systémy, turbidimetry, detektory radiace, extraktory rozpouštědel, přístroje pro rozklad dle Kjeldahla; přístroje pro analýzu chemické spotřeby kyslíku (COD) a biochemické spotřeby kyslíku (BOD); chlazené termostaty a inkubátory; a další.
 

Produkty VELP

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše