MACHEREY-NAGEL

Potřeby pro biomolekulární a chemické analýzy: filtrační papíry, indikátorové papírky, testovací soupravy, potřeby pro analýzu vody, filtraci, bionanalýzu, TLC chromatografii; spotřební materiál, přístroje pro měření.

Macherey-Nagel GmbH & Co. KG se specializuje na dodávky potřeb pro biomolekulární a chemické analýzy. Jedná se o rodinnou firmu, dnes řízenou již její čtvrtou generací. Společnost začínala v roce 1911 nejprve s dodávkami filtračních papírů. Postupně svou činnost rozšiřovala na dodávky indikátorových papírků, testovacích souprav, drobných přístrojů pro měření fyzikálních veličin a dalšího spotřebního materiálu.  Dodává také potřeby pro analýzu vody, filtraci, bioanalýzy a považuje se dokonce za průkopníka TLC chromatografie. 
 
 

Produkty MACHEREY-NAGEL

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše